Jak vyprat? Vnásledujících 5 tipech Vám jednoduše vysvětlíme jak u nás dosáhnete perfektního výsledku, aby každý kousek oblečení vypadal jako nový.


5 jednoduchých tipů „Jak na to"

  1. 1) Prádlo roztřiďte do košů, které jsou v Laudromatu k dispozici podle barev (bílé, černé, barevné)

  2. 2) Zkontrolujte podle štítků na oblečení maximální teplotu, na kterou je daný kousek možno vyprat, aby nedošlo ke sražení nebo jinému znehodnocení. Spodní a jemné prádlo vždy perte na nízkou teplotu.

  3. 3) Nemusíte s sebou nosit žádný prostředek – prací prášek, aviváž i přírodní dezinfekce se dávkuje sama a je součástí ceny praní.

  4. 4) Zvolte vybraný program praní ( standart, jemné praní nebo ruční praní), vložte žetony z měničky bankovek nebo české mince a program zapněte.

  5. 5) Volných 35 minut si užijte jak potřebujete – surfováním po internetu na Wi-Fi zdarma, čtením na místních odpočinkových židlích nebo vyřizováním potřebných záležitostí vokolí.Myslíme si, že tip číslo 5 je ten nejpříjemnější, ale k dokonalosti mu ještě něco chybí.

Proto navíc přidáváme Wi-Fi zdarma. Do budoucna pro vás chystáme i automat na skvělou kávu, prozatím můžeme nabídnout příjemnou společnost ostatních studentů, turistů a příchozích, kteří rádi povypráví o svých zážitcích z cest a další skvělé historky.

Vidíte, je to opravdu jednoduché, ale kdyby jste přeci jen měli dotazy, kontaktujte nás.