23 unora 2017 se pro širokou veřejnost otevřela nová samoobslužná prádelna European-Laundry, Koněvova 1160/92, Praha 3. Studenti, turisté, podnikatelé, ale i široká veřejnost tak má jedinečnou možnost 7 dní v týdnu do hodiny vyprat a vysušit
malé i velkoobjemové kusy prádla. Vyprat je možné za jedinečnou cenu méně než 10 Kč na 1 kg prádla. V ceně praní je samozřejmě profesionální prací prostředek, aviváž a dezinfekce na přírodní bázi, které jsou profesionálními stroji dávkovány automaticky. 

A je to tu!         

                  

Nově otevřená pražská prádelna v Koněvově ulici 1160/92 na Praze 3 nedaleko křižovatky na Ohradě nabízí široké veřejnosti možnost za nejnižší ceny vyprat a vysušit veškeré oblečení a lůžkoviny za dobu kratší jak 1 hodina. Za neuvěřitelných 10Kč zde vyperete 1Kg prádla, přičemž součástí ceny je i prací prášek, aviváž a přírodní dezinfekce. Tato nejrychlejší veřejná pražská prádelna nabízí možnost za 1 hodinu vyprat až 62 kg prádla v dostupných 5 pračkách a 5 sušičkách o různých velikostech. Celosvětově velmi populární praní v Laudromatech oceňují především studenti, turisté ale i domácnosti při potřebě vyprat velké množství prádla, které by v klasické pračce prali i několik dní.

"Naše největší pračka pojme až 18 kg prádla a následně je možné ho vysušit v sušičce o kapacitě 25 kg. Všechny pračky a
sušičky European-Laundry jsou nové, s nerezovými bubny"
, dodává pan Vladimir Palamarchuk, majitel první samoobslužné prádelny European-Laundry.

Komfortní vybavení prádelen je k dispozici 7 dní v týdnu od 8:00 hodin do 21:00 hodin včetně svátků.

Pokud chcete mít perfektně a rychle vyprané prádlo není nic lehčího než zavítat do některé z poboček.