Obě naše pobočky jsou vybaveny samoobslužnými laudromaty, které fungují na principu samodávkování, takže nemusíte přemýšlet co, kdy a kam vložit. Pokud byste si přes to nebyli s čímkoli jisti, je na místě vyškolený personál nebo Vám kdykoli s čímkoli poradíme telefonicky. Podle množství prádla si můžete vybrat vhodnou velikost pračky i sušičky a samozřejmostí je, že dobu čekání si můžete vpohodlí užít při surfování na internetu nebo na místních odpočinkových židlích.


 


 Naše velkoobjemové pračky se jednoduše ovládají


Naše velkoobjemové pračky jsou vybaveny automatickým dávkováním profesionálního pracího prostředku a aviváže, které jsou v ceně praní.


Při použití našich praček a sušiček postupujte podle obrázkového návodu. 

Návod k obsluže pračky je k dispozici v prádelně European-Laundry na info panelech jak v češtině, tak v angličtině.


 Symbolika praní prádla vám napoví, který program zvolit: 


  • Symboly praní uvedené na prádle jsou shodné ze symboly pracích programů na našich pračkách.
  • Prací program trvá přibližně 35 minut u 10 kg pračky a přibližně 40 minut u 14 a 18 kg pračky.
  • Konec praní je signalizován zvukem. Na displeji pračky se objeví nápis DOOR.
    Dvířka se automaticky odblokují.


Odcházet s mokrým prádlem by byla jen polovičatá práce. Vysušte si prádlo rychle na profesionálních strojích veřejné prádelny European-Laundry 

Pro prádlo z 10 kg pračky použijte sušičku velikosti 14 kg. Pro prádlo z pračky velikosti 14 kg a 18 kg použijte sušičku velikosti 14 kg a 25 kg. Mokré prádlo vložte do zvolené sušičky a postupujte podle výše uvedeného obrázkového návodu

 

 

Symbolika sušení prádla Vám napoví, který program zvolit:  • Pro symboly sušení uvedené na prádle zvolte vhodný sušící program na sušičce. 
  • Doba sušení závisí na množství prádla a druhu textilie. Dobu sušení lze prodloužit vhozením dalších žetonů či českých mincí PŘED skončením sušícího cyklu nebo celý proces opakovat. 
  • Pro optimální výsledek sušení doporučujeme sušit 25 – 30 minut.
  • Po skončení sušení bude prádlo krásně nadýchané. Pokud jsou některé kusy stále vlhké, nastavte sušičku na další sušící cyklus (15 minut).
   • Naše tipy pro praní a sušeni

 Prádlo doporučujeme roztřídit na tmavé/barevné a světlé/bílé.

Zkontrolujte, že v kapsách nevyperete svuj oblíbený telefon, klíče od domu a nebo papírový kapesník

Pro sušení mokrého prádla vždy používejte větší nebo stejnu sušičku než bylo množství prádla.
Prádlo tak bude mít dostatek prostoru pro sušení, které bude šetrnější a prádlo tak ještě nadýchanější.

Při procesu sušení sbírá sušička přebytečné žmolky z textilií. Prádlo tak působí novějším dojmem. Většina oblečení je po vysušení krásně rovná. Poskládejte si Vaše prádlo na skládácich stolcích ještě za tepla. Žehlení tak často není potřeba, což vám dále šetří čas i peníze. 

 

 

Za zhruba hodinu příjemně stráveného času např. surfováním na Wi-Fi zdarma odcházíte z veřejné prádelny European-Laundry s čistým a suchým prádlem připraveným k nošení.
 


European-Laundry